Можливість поліпшення житлових умов для молої сім'ї. Порада юриста

Можливість поліпшення житлових умов для молої сім'ї. Порада юриста

Можливість поліпшення житлових умов для молої сім'ї. Порада юриста

Чи може молоде подружжя використати своє право на поліпшення житлових умов, а саме стати на квартирний облік у виконавчому комітеті Ради народних депутатів за місцем проживання, якщо:ДРУЖИНА1) постійно проживає у даному населеному пункті2) прописана разон з батьком і матірю у квартирі житлово-будівельного кооперативу, членом якого являється батько3) за даними бюро технічної інвентаризації нерухомого майна належного її на праві особистої власності не зареєстровано.ЧОЛОВІК1) постійно проживає в даному населеному пункті2) квартира, у якій прописаний чоловік, оформлена у спільну часткову власність між членами сімї (порівну):- батько- син старший- син молодший (чоловік)Житлова площа квартири 32 кв.м.Уповноважений власник квартири - батько.3) фактично подружжя мешкає у цій квартирі. Ответ:Здравствуйте, Алина!

Начну с того, что Вам необходимо прописаться у супруга, т.к. квартира ваших родителей неприватизирована, а у супруга - приватизирована на всех понемногу.После этого сложится такая ситуация, что молодая семья (Вы и супруг) юридически будет обеспечена жильем на двоих в размере 10,6 м кв (32:3), соответственно на 1 человека - 5,3м, а это меньше минимума, который установлен для Сум на уровне 6 м кв (в соответствии с Правилами постановки на квартирный учет по Сумской обл от 1984 года).Исходя из этого - Ваша семья причисляется к категории таких, что имеют право на улучшение жилищных условийТеперь Вам нужно собрать такие документы:справку о составе семьисправку из БТИ о наличии жилья в собственности на мужа и жену - это около 100 грнкопии паспортов, ид кода, свидетельства о браке ------ с этими документами вы идете на Горького 24, 4 этаж, вт с 8 до 12, чт с 13 до 17, там вы заполняете еще некоторые бланки и пишете заявление с просьбой поставить вашу семью на кв учет, которое будет рассмотрено на ближайшем заседании Исполнительного комитете Горсовета.

Удачи! Если будут вопросы, пишите в этой теме!С уважением, Полищук Марина

Можливість поліпшення житлових умов для молої сім'ї

Электронный адрес - alinka_sumy@mail.ru

Тема форума для комментариев - 125

Чи може молоде подружжя використати своє право на поліпшення житлових умов, а саме стати на квартирний облік у виконавчому комітеті Ради народних депутатів за місцем проживання, якщо:

ДРУЖИНА

1) постійно проживає у даному населеному пункті

2) прописана разон з батьком і матірю у квартирі житлово-будівельного кооперативу, членом якого являється батько

3) за даними бюро технічної інвентаризації нерухомого майна належного її на праві особистої власності не зареєстровано.

ЧОЛОВІК

1) постійно проживає в даному населеному пункті

2) квартира, у якій прописаний чоловік, оформлена у спільну часткову власність між членами сімї (порівну):

- батько

- син старший

- син молодший (чоловік)

Житлова площа квартири 32 кв.м.

Уповноважений власник квартири - батько.

3) фактично подружжя мешкає у цій квартирі.

ОТВЕТ:

Здравствуйте, Алина!

Начну с того, что Вам необходимо прописаться у супруга, т.к. квартира ваших родителей неприватизирована, а у супруга - приватизирована на всех понемногу.

После этого сложится такая ситуация, что молодая семья (Вы и супруг) юридически будет обеспечена жильем на двоих в размере 10,6 м кв (32:3), соответственно на 1 человека - 5,3м, а это меньше минимума, который установлен для Сум на уровне 6 м кв (в соответствии с Правилами постановки на квартирный учет по Сумской обл от 1984 года).

Исходя из этого - Ваша семья причисляется к категории таких, что имеют право на улучшение жилищных условий

Теперь Вам нужно собрать такие документы:

справку о составе семьи

справку из БТИ о наличии жилья в собственности на мужа и жену - это около 100 грн

копии паспортов, ид кода, свидетельства о браке ------ с этими документами вы идете на Горького 24, 4 этаж, вт с 8 до 12, чт с 13 до 17, там вы заполняете еще некоторые бланки и пишете заявление с просьбой поставить вашу семью на кв учет, которое будет рассмотрено на ближайшем заседании Исполнительного комитете Горсовета.

Удачи! Если будут вопросы, пишите в этой теме!

С уважением, Полищук Марина

Правила обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов

Ілюстрація http://www.inmagine.com/

На отримання безкоштовного житла від держави українцям годі й сподіватися. Однак нещодавно поняття черга на житлоплощу знову почало фігурувати в побуті громадян. Йдеться про відновлення урядових програм пільгового іпотечного кредитування, адже однією з умов участі в ній є потреба учасника в поліпшенні житлових умов. Про те, хто може стати на квартирний облік і як це зробити, дізнавався Prostopravo.com.ua

Хто може стати на квартирний облік

Попри те, що шанси на отримання державного житла зараз майже дорівнюють нулю, право перебувати на квартирному обліку мають лише ті громадяни, які, на думку законодавця, потребують поліпшення житлових умов. До речі, в Україні досі діють Правила обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм житлової площі в Українській РСР, затверджені Постановою Ради Міністрів Української РСР і Української республіканської ради професійних спілок від 11 грудня 1984 р. № 470, із змінами і доповненнями, внесеними Постановами Кабінету Міністрів України (надалі — Правила).

Згідно з Правилами, поліпшення житлових умов потребують такі громадянами:

1. Забезпечені житловою площею нижче рівня, визначеного виконавчими комітетами обласних, Київського та Севастопольського міських рад разом із порадами профспілок. Цей рівень періодично переглядається зазначеними органами. Таким чином, у кожному населеному пункті встановлений свій розмір забезпечення житловою площею. Приміром, у Києві — 7 кв. м на людину, в Харкові — лише 5,5 кв. м.

До речі, про потребу уніфікувати рівень забезпеченості житлоплощею для всієї території України йдеться давно, і навіть пропонують конкретні цифри — 21 кв. м на людину і 10 кв. м на сім'ю (норми приватизації відповідно до Закону України «Про приватизацію державного житлового фонду») або хоча б 13,65 кв. м на людину (норма отримання житлової площі у державному житловому фонді), але далі розмов справа з місця не зрушила.

Источники:
law-clinic.net, ua.prostopravo.com.ua

Следующие в разделе:

23 ноября 2024 года


Комментариев пока нет!

Поделитесь своим мнением

Сумма цифр: код подтверждения

Другие статьи: